Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kieliszek do sznappsa Ritzenhoff projektu Ulrike Klaus

Strona głównaKOLEKCJONERKieliszek do sznappsa Ritzenhoff projektu Ulrike Klaus

dostępność: 1

img_20191026_081623_2.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy nietypowy kieliszek z kolekcji Ritzenhoff zaprojektowany przez Ulrike Klaus pochodzący z 2011 roku. Kieliszek został wyprodukowany z przezroczystego szkła i ozdbiony laserowo wykonanym dekorem. W swojej kolekcji posiadamy 4 kieliszki do sznappsa, każdy z unikatowym dekorem zaprojektowanym przez innego artystę.

Stan zachowania kieliszków uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Każdy przedmiot zapakowany jest w indywidualne etui z 4 tekturowymi podstawkami w zestawie.

Wymiary:

wysokość: 11cm

średnica wlotu: 3,5cm

średnica podstawy: 3,5cm

 

Projektanta prezentowanego kieliszka do sznappsa po ukończeniu studiów przez kilka lat pracowała jako grafik w różnych agencjach. Tam zbiera ważne doświadczenia, które ostatecznie wpływają na założenie własnej firmy Delight design i jak sama pisze: „Delight Design oznacza udane rozwiązania komunikacyjne - i czystą przyjemność z projektowania”.

Ritzenhoff w Marsberg koncentruje się na produkcji i udoskonalaniu szklanek do napojów dla przemysłu napojów. Rodzinna firma jest jedynym producentem szkła w Europie, który może zaoferować wszystko, co jest konieczne do opracowania i produkcji szkła z jednego źródła. Oprócz tego obszaru ogólnoświatowa dystrybucja produktów designerskich pod marką RITZENHOFF stała się drugim filarem, dla którego międzynarodowi projektanci projektują dekory na podstawie określonej podstawowej formy, które są dostępne w 100 krajach.

Numer katalogowy: 3125

KOLEKCJONER

cena: cena wkrótce

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3125

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej