Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Talerzyk kobaltowe kwiaty MIŚNIA II poł XX wieku

Strona głównaKOLEKCJONERTalerzyk kobaltowe kwiaty MIŚNIA II poł XX wieku

dostępność: 1

img_20210712_122001.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny talerzyk , pochodzący ze znakomitej manufaktury Miśnia. Naczynie zostało wykonane z najwyższej jakości, białej, szkliwonej porcelany. Jego niewątpliwym atutem poza wzorem kobaltowych kwiatów, jest fantazyjny rant muśnięty złotem. Sygnatura widoczna na spodzie naczynia sugeruje,iż pochodzi z II połowy XX wieku.

Stan zachowania określa się jako bardzo dobry i godny polecenia. Ze względu na podwyższony rant,  powodzeniem może pomieścić owoce czy drobne słodkości.

Wymiary:

średnica: 17cm

wysokość: 3cm

Numer katalogowy: 4164

KOLEKCJONER

cena: 329.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4164

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej