Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Patera o orientalnym dekorze Villeroy&Boch "splender di mosaico"

Strona głównaVILLEROY BOCHPatera o orientalnym dekorze Villeroy&Boch "splender di mosaico"

dostępność: 1

p12602381667.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

 Zjawiskowej urody patera wykonana z najwyżej jakości białej porcelany wyprodukownej przez niemiecką manufakturę Villeroy& Boch. Patera pochodzi z kolekcji "Splender di mosaico" i stanowi ukłon w kierunku dawnego wzornictwa. Uwagę zwraca piękny kształt góry naczynia o lekko wygiętych ku górze rogach oraz sama stopa dająca solidne podłoże, podtrzymujące umieszczone na niej łakocie.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za bardzo dobry. Produkt polecany dla wielbicieli marki, jak i łasuchów, dla których liczy się nie tylko smak wypieków, ale  i ich elegancka ekspozycja.

Wymiary:

Wys:9.5 cm

Szer:17,5 x17,5 cm

Numer katalogowy: 2940

VILLEROY BOCH

cena: 169.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2940

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej