Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Waza Villeroy&Boch kolekcja Eden

Strona głównaVILLEROY BOCHWaza Villeroy&Boch kolekcja Eden

dostępność: 1

img_20190922_163534.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękna wazęna zupę wyprodukowaną przez niemicką fabrykę porcelany Villeroy&Boch. Waza pochodzi z kolekcji "Eden", a jej głownym motywem dekoracyjnym są zdobiące go malowidła ziół z ich łacińskimi nazwami. Przedmiot urzeka swą barwną kolorystyką i designem , pozwalającym wykorzystać naczynie zarówno w czasie eleganckich spotkań , jak i codziennego celebrowania posiłków. Waza posiada sygnaturę, potwierdzającą autentycznośc produktu i jego najwyższą jakość.

Stan zachowania produktu uznaje się za bardzo dobry. Naczynie może stanowić uzupełnienie posiadanej już kolekcji, badż być ciekawą alterntatywą na stworzenie własnego, indywidualnego zestawu naczyń.

Wymiary:

wysokość: 10cm

wysokość wieka: 7cm

średnica wlotu: 14cm

średnica podstawy: 19,5cm

 

 

Numer katalogowy: 3010

VILLEROY BOCH

cena: REZERWACJA

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3010

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej