Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Dekoracyjne talerze z serii "Rairies of the fields and Flowers" HEINRICH Villeroy&Boch

Strona głównaBAVARIADekoracyjne talerze z serii "Rairies of the fields and Flowers" HEINRICH Villeroy&Boch

producent: Villeroy&Boch

dostępność: 2

img_20190812_164636.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny talerz dekoracyjny wykonany z najwyżej jakości białej porcelany pochodzący z niemieckiej manufaktury Villeroy& Boch. Talerz pochodzi z kolekcji "Feries od the Fields and Flowers" , a inspiracją do ich powstania były obrazy i poematy Cicely Mary Baker. Spód każdego z nich poza sygnaturą wytórni HEINRICH i Villeroy& Boch, posiada fragment poematu Baker oraz numer seryjny. Talerz urzeka swą delikatnością. Przedmiot zdobi piękne malowidło przedstawiące wróżkę o imieniu "Willow" nurzającą w wodzie liście. Kolorem dominującym w dekoracyjnym malowidle jest zieleń, uwagę zwraca delikatne złocenie zdobiące rant talerza.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry. w swojej kolekcji posiadamy dwa identyczne talerze przedstawiające wróżkę o imieniu "Willow" oraz dwa talerze pochodzące z tej samej kolekcji w nieco cieplejszej kolorystyce, przedstawiającą postać z poematu Baker o imieniu "Ragged Robin". Przedmiot polecany wielbicielom marki i milośnikom nietuznikowch przedmiotów.

Wymiary:

średnica: 22cm

 

Villeroy & Boch jest marką, która budzi podziw i szacunek na całym świecie. Od ponad 260 lat jest firmą rodzinną, co w dzisiejszym świecie biznesu należy do rzadkości. Już ósme pokolenie założycieli firmy bierze aktywny udział w procesie powstawania porcelany stołowej słynnej ze swojego nowoczesnego wzornictwa, wyjątkowego stylu, najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnych procesów technologicznych.

Villeroy & Boch jest obecnie największym na świecie producentem ceramiki, od porcelany stołowej, przez ceramikę sanitarną, po płytki ceramiczne. Oprócz zastawy stołowej firma oferuje również szeroki asortyment wysokiej jakości kryształów, sztućców i akcesoriów - wiele z nich zostało zaprojektowanych, aby uzupełnić i rozszerzyć dotychczasowe kolekcje naczyń.

Numer katalogowy: 2957

BAVARIA

cena: 109.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2957

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej