Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kieliszki kryształowe do szamapana Rosenthal Classic Rose Collection Maria

Strona głównaBAVARIAKieliszki kryształowe do szamapana Rosenthal Classic Rose Collection Maria

producent: Rosenthal

img_20200801_124304.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy kolejny piękny komplet sześciu kieliszków marki Rosenthal- tym razem do szampana. Kieliszki pochodzą ze znanej i niezwykle pożądanej kolekcji Maria o charakterystycznej sześciokątnej stopce z pięknym kwiatowym reliefem. Kieliszki, sygnowane na spodzie stopki -Classic Rose Collection Germany.

Stan zachowania kieliszków, uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Cieszymy się bogatą kolekcją innych szkieł tej zjawiskowej marki, tym samym zachęcamy do zapoznania się z materiałem fotograficznym, dostępnym na naszej stronie.

Wymiary:

wysokość: 18cm

szerokość stopki: 7cm

średnica wylewu: 4,5cm

 

Znana na całym świecie firma produkujące wysokiej klasy przedmioty porcelanowe bierze swój początek pod koniec XIX wieku. Około roku 1879 do Niemiec powraca Philip Rosenthal. Doświadczenie które otrzymał od ojca oraz pracy w stanach pozwoliło mu na otwarcie działalności zajmującej się malowaniem porcelany. Swoja firmę otwiera w Erkersreuth. Rozwijająca się firma szybko zaczęła wprowadzać także swoje produkty przenosząc się do bawarskiego Selb. Firma współpracująca z wybitnymi artystami światowej sławy do dnia dzisiejszego nie przerwała swojej działalnosci i stała się największa firma produkujacą przedmioty porcelanowe. P. Rosenthal jako pierwszy użył swojego stylizowanego podpisu w charakterze sygnatury, która dziś jest jedną z najbardziej znanych na swiecie.

Numer katalogowy: 3564

BAVARIA

cena: SPRZEDANE

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3564

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej