Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kolekcjonerskie filiżanki manufaktury Goebel "ARTIS ORBIS"

Strona głównaBAVARIAKolekcjonerskie filiżanki manufaktury Goebel "ARTIS ORBIS"

dostępność: 2

img_20190429_164437.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy  dwie piękne filiżanki do espresso wraz ze spodkami, bawarskej manufaktury Goebel, powstałej w Oeslau w 1871roku. Filiżanki, należą do znanej na całym świecie kolekcjonerskiej serii noszącej nazwę "Artis Orbis". Owa kolekcja obejmuje różne przedmioty sztuki użytkowej, m.in.: wazony, patery, szkło czy pocelanę stołową, które ozdobione słynnymi dziełami najwybitniejszych artystów XIX i XX wieku-m.in.: Claude Moneta, Vincenta van Gogha, Gustava Klimta czy Alfonsa Muchy...

Prezentowane przez nas filiżanki reprezentują znany obraz Vincenta van Gogha pt. "Słoneczniki". Porcelana w kolorze białym, starannie wykończona z widocznym u doły złotym podpisem autora obrazu.

Stan zachowania uznajemy za idealny- filiżanki mogą  stanowić piękny prezent dla bliskiej osoby. Posiadają ogromny walor artystyczny i są chętnie kolekcjonowane przez miłośników sztuki i porcelany z całego świata.

 

Wymiary filiżanki:

wysokość: 6cm

średnica wlotu: 5cm

średnica podstawy: 4,5cm

 

Wymiary spodka:

średnica: 12cm

Numer katalogowy: 2815

BAVARIA

cena: 119.00 za sztukę

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2815

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej