Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Subtelna torebka wieczorowa z pawim twistem

Strona głównaBIZUTERIA I MODASubtelna torebka wieczorowa z pawim twistem

dostępność: 1

img_20200208_104504_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękną biżuteryjną, franuską torebkę z eleganckim dekorem. Torebka wieczorowa stworzona  w cześci zewnętrznej z welurowego obszycia i ręcznie wyszywanego dekoru w kształcie pawia, z dominantą koloru złotego. Wnętrze satynowe, z jedną komorą, nie mieszczącą rozmiaru A4. Torebka na złoto-czarnym, sznurkowym skręconym pasku. Datę powstania określa się na koniec XIX wieku.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry. Torebka jest unikatowa i niezwykle piękna, jedyna w swoim rodzaju. Idealnie sprawdzi sie do wieczorowej kreacji, nadając jej szyku i elegancji.

Wymiary:

długość: 20cm

szerokość: 12cm

Numer katalogowy: 3274

BIZUTERIA I MODA

cena: 299.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3274

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej