Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Turkusowy naszyjnik vintage handmade

Strona głównaBIZUTERIA I MODATurkusowy naszyjnik vintage handmade

dostępność: 1

img_20190831_100108.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Mówi się, że turkus to kolor optymizmu, wiary w lepsze jutro, a ponadto dobrze określa ludzi twórczych, pomysłowych i uparcie dążących do realizacji swojej idei. Prezentowany przez nas naszyjnik, tworzą  dwa połączone wisiory, w górnej części oplecione skórą. Górną częśc tworzą znacznej wielkości kule złote i te stworzone z niewielkich koralików w kolorze turkusu. Natomiast dolną część- efektowniejszą- tworzy sznur gęsto popleciony koralikami oraz złotymi pierścieniami z tworzącymi piękną kompozycję owalnymi koralikami. Najbardziej dekoracyjną część naszyjnika tworzy różnej wielkości i kształtu kompozycja z koralików tworzących elegancki kwiat.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry. Produkt szczególnie polecany Paniom ceniącym niebanalną elegancję i nietuzinkowy styl. Naszyjnik będzie wspaniałym dopełnieniem zarówno eleganckiej kreacji, jaki i pewnego rodzaju pazurem w stylizacji na co dzień.

 

Numer katalogowy: 2997

BIZUTERIA I MODA

cena: cena wkrótce

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2997

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej