Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Witryna,serwantka

Strona głównaBUFETY KREDENSY WITRYNYWitryna,serwantka

p1180290932.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Witryna,serwantka z drzewa wiśniowego,początek XXw.,przywieziona z Francji.Posiada elegancki szyldzik,rzeżbienia,2 półki szklane,1 drewniana pod którą znajduje się szafka.Boki mebla są przeszklone to typowe dla serwantek,można lepiej wyeksponować piękne rzeczy.Mebel opiera się na krótkich,wygiętych nóżkach zakończonych tralkami.Mebel nie wymaga renowacji,stan bardzo dobry,z małymi śladami używania.Świetnie nadaje się do mniejszych,niższych mieszkań.Polecam.

Wymiary:

wysokość 161cm.

szerokość 80cm.

głębokość 48cm.

Numer katalogowy: 1870

BUFETY KREDENSY WITRYNY

cena: REZERWACJA

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 1870

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej