Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Fantastyczny ceramiczny kubek "COW PARADE"

Strona głównaCERAMIKA FAJANSFantastyczny ceramiczny kubek "COW PARADE"

dostępność: 1

img_20230203_095524.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy niesamowicie zjaiwskowy i barwny kubek inspirowany "COW PARADE" czyli paradą krów.

Wykonany został z wysokogatunkowej ceramiki w kolorze białym. Jego kształt po prostu wprawia w zachwyt ! Kształt krowy w takich kolorach jest niesamowity !

Parada krów jst to plenerowa wystawa sztuki współczesnej organizowana w miastach na całym świecie polegająca na wystawieniu różnorodnie pomalowanych rzeźb krów. Pierwsza taka parada odbyła się w 1998r w Zurychu. Model krowy przygotował Pascal Knapp i przedstawia krowę mleczną rasy Brown Swiss-choć ta z brązem nie ma nic wspólnego. Na wystawach są one dowolnie modyfikowane i malowane przez miejscowych artystów a także przez dzieci. Na pytanie dlaczego akurat krowy? Odpowiadają, że te zwierzęta są po prostu lubiane, a nikt nie spodziewa się spotkać ich w centrum dużego miasta. Więc pomysł był znakomity !

Stan zachowania uważa się za dobry, z normalnymi śladami używania. Posiada niestety uszkodzoną jedną nogę. Widać na załączonym zdjęciu.

Wymiary:

wys. 11cm

śr. wlewu 7,5cm

poj. 300ml

Numer katalogowy: 5009

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej