Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Dzbanek do kawy Rosenthal CHIPPENDALE

Strona głównaDZBANEK MLECZNIK CUKIERNICADzbanek do kawy Rosenthal CHIPPENDALE

dostępność: 1

img_20220305_091927.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny dzbanek do kawy, pochodzący ze znakomitej manufaktury Rosenthal.  Dzbanek wykonany ze śnieżnobiałej, szlachetnej porcelany ,pokryty dekoracyjnym motywem bukietów kwiatowych utrzymanych w zielonej kolorystyce. Na uwagę zasługuje reliefowa krawędź charakterystyczna dla modelu Chippendale, podkreślona w tym wydaniu zieloną lamówką.

Stan zachowania naczynia uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Na spodzie patery widoczna sygnatura Rosenthal selb-Plossberg, sugerująca iż przedmiot powstał mniejwięcej w latach 1930-1948r.

Wymiary:

pojemność: 1700ml

wysokość:27cm

średnica wylewu:6cm

średnica podstawy:9,5cm

Numer katalogowy: 4563

DZBANEK MLECZNIK CUKIERNICA

cena: 149.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4563

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Ze względu na to, jaki jest skład masy porcelanowej i jak się ją wytwarza, porcelanę europejską dzieli się na porcelaną twardą typu miśnieńskiego i porcelanę miękką, typu francuskiego. ... więcej