Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kryształowy dzban na wodę,wino St.Louis Trianon

Strona głównaDZBANEK MLECZNIK CUKIERNICAKryształowy dzban na wodę,wino St.Louis Trianon

p11800771510.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Dzban kryształowy Saint Louis model Trianon do wina lub wody. ciężki kryształ znakomitej francuskiej manufaktury Saint Louis produkującej kryształy o najwyższej jakości jak i należącej do najsłynniejszych na całym świecie.

Posiadamy caly komplet w którego skład oprócz dzbana na wodę wchodzi karafka duża jak i mniejsza , oraz kieliszki o czterech wielkościach : do wody, szampana, wina białego , czerwonego.

Oczywiście nowsza część jest sygnowana starsza nie, ponieważ Saint Louis wcześniej nie sygnatyzowało. Oczywiście model Trianon jest skatalogowany i występuje w ´muzeum.

Cena nowego dzbana do 685,00ER

wysokość 24cm.

pojemność 1300ml.

Zapraszam do kupna.

 

Numer katalogowy: 1847

DZBANEK MLECZNIK CUKIERNICA

cena: 1 190.00 zł

stara cena: 1 290.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 1847

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej