Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Mlecznik fason Medeleine dekor Bleu Royal Rosenthal

Strona głównaDZBANEK MLECZNIK CUKIERNICAMlecznik fason Medeleine dekor Bleu Royal Rosenthal

dostępność: 1

img_20200307_115954_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Niezwykle subtelny i czarujący mlecznik z niemieckiej wytwórni Rosenthal. Mlecznik został wykonany z wysokiej jakości białej porcelany, z niezwykle eleganckim dekorem kobaltowych róż, utrzymanym w manierze secesyjnej. Jego wyjątkowy wygląd podkreślają liczne złocenia, zdobiące uchwyt mlecznika, obrzeże wylewu oraz wzory okraszajace różane zdobienie. Mlecznik przynależy do fasonu Madeleine, a dekor określany jest jako Bleu Royal. Przedmiot posiada oryginalną sygnaturę wytwórni, sugerującą , iz powstał w 1920roku.

Stan zachowania naczynia, zważywszy na jego wiekowośc uznaje się za dobry. Mlecznik nosi ślady użytkowani, głównie w postaci przetarć na złoceniach. Ponadto, posiada wzmocniony dziubek, zapewne dzieło zabiegów renowacyjnych poprzedniego właściciela.

Wymiary:

wysokość: 12cm

średnica wlot:6,5cm

średnica podstawy: 7cm

Numer katalogowy: 3327

DZBANEK MLECZNIK CUKIERNICA

cena: 249.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3327

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej