Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Figurka zebry Rosenthal goes to Africa studio line

Strona głównaFIGURKIFigurka zebry Rosenthal goes to Africa studio line

dostępność: 1

img_20211018_120927.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy niezwykle realistyczną, figurkę pochodzącą z niemieckiej manufaktury Rosenthal. Ten wyjątkowy przedmiot został wykonany z wysokiej jakości nieszkliwonej porcelany- biskwitu. Na spodzie porcelanowej zebry widoczna sygnatura marki Rosenthal studio line, informująca nas ,iż powstała w latach 70-tych XX wieku. Kolekcja Rosenthal goes to Africa, liczy 70 okazów dzikich zwierząt. Przedmiot urzeka dbałością o szczegóły , nieco modernistycznym charakterem.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry. Niewielki uszczerbek widoczny na  spodzie jednego z kopyt, nie wpływa na jakość użytkowania.

Wymiary:

wysokość:14cm

długość: 16cm

 

Numer katalogowy: 4398

FIGURKI

cena: 299.00 zł

stara cena: 399.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4398

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej