Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Zestaw śniadaniowy Furstenberg

Strona głównaFILIZANKIZestaw śniadaniowy Furstenberg

dostępność: 2

img_20200307_115209.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Piękny zestaw śniadaniowy marki Furstenberg. Zestaw został wykonany z białej , szkliwionej porcelany opleciony licznymi, satynowymi i ręcznie wykonanymi złoceniami. Porcelana o ciekawych reliefach, niczym stworzona z grubej pofalowanej tkaniny. Zestaw składa się z filiżanki, spodka oraz talerzyka deserowego. Zestaw sygnowany kobaltowym "F" z koroną , data powstania to I połowa XX wieku.

Stan zachowania produktu, zważywszy na jego wiekowośc, uznaje się za dobry (przetarcia na złoceniach). W swojej kolekcji posiadamy dwa zestawy tego typu.

Wymary:

Filiżanka:

wysokość: 5cm

średnica wlotu: 9cm

średnica podstawy: 5cm

Spodek:

średnica: 13,5cm

Talerzyk:

średnica: 19,5cm

 

 

Historia Książęcej Fabryki Porcelany Furstenberg siega lat 20. XX w. Firma Furstenberg należy do najbardziej cenionych producentów porcelany w całej Europie

Numer katalogowy: 3406

FILIZANKI

cena: 179.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3406

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej