Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Fotel Ludwik po renowacji

Strona głównaFOTELE KRZESLAFotel Ludwik po renowacji

20181009_094519402.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Antyczny ,stary fotel Ludwik po starannej renowacji .Został porzywieziony z Francji .Fotel został obity pluszowym ,grubym ,wytłaczanym materiałem w pasy w kolorach zielono-złotym .Osadzono go na ładnym stelażu wykonanym z drewna orzechowego,w siedzisko umieszczono natomiast sprężyny ,co jest charakterystyczne dla starszych tych porzadniejszych mebli.Uwagę przykuwaja ładne rzeżbienia ,gięte nózki .ładne wykończenia tapicerki .Nogi zakończone są metalowymi nakładkami z kółkami co ułatwia przestawianie fotela .Polecam zakup bardzo ładny i wygodny fotel.

Wymiary:

Wys.całkowita :102 cm

Wys.siedziska:42 cm

Szer:65 cm

Głęb:52 cm

Posiadamy dwa takie fotele .Cena dotyczy 1 szt.

Numer katalogowy: 2561

FOTELE KRZESLA

cena: 2 590.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2561

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej