Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Tron-Fotel Skórzany

Strona głównaFOTELE KRZESLATron-Fotel Skórzany

dostępność: 1

20190408_180247535.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

 Przedstawiamy Państwu reprezentacyjny fotel-tron z ok 1890 roku przywieziony z Francji.Hierartyzm oraz prostota ,to wyróżniki wyjątkowego fotela w stylu eklektycznym .Mebel został wykonany ze szlachetnego drzewa dębowego .Fotel jest monumentalny i bardzo wygodny ,dzięki wysokiemu oparciu .Środkowa część oparcia obita została skórą naturalną w ciemnym brązie co daje meblowi niezwykle dostojnego charakteru.Szerokie siedzisko również zostało wyściełane skórą pokrywającą oskrzynienie.Całość została obita dużymi efektownymi ćwiekami.Bardzo precyzyjnie wykończone zostały poręcze fotela które zakończone są rzeżbionymi wolutami w kształcie głów smoka . .Podłokietniki wyposażone są w poduszki obite skórą .Cały fotel posadowiony jest na bardzo ciekawych czterech podporach tralkowych z pionowymi rzeżbieniami . Fotel zasługuje na wyjątkową uwagę ze zwzględu na prostotę i elegancję jaką sobą prezentuje.Mebel jak na swój wiek zachowany jest w stanie bardzo dobrym.Widoczne są jedynie ślady starannego użytkowania głównie na skórzanym siedzisku gdzie widać delikatne róznice w kolorze .Zdecydowanie jest to unikat warty uwagi .

 

 

 

 

Wymiary:

Wys.całkowita:110 cm

Wys.siedziska:44 cm

Głeb:58 cm

Szer:67 cm

Numer katalogowy: 2794

FOTELE KRZESLA

cena: 1 990.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2794

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej