Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Antyczne przyrządy optyczne GIROUX Paris

Strona głównaFRANCJAAntyczne przyrządy optyczne GIROUX Paris

producent: Paryz

dostępność: 1

img_20190518_112706_-_kopia.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy wyjątkowy produkt w naszych zbiorach- oftalmoskop renomowanej francuskiej firmy Giroux pochodzacy z początku XX wieku. Przyrząd wystepuje w skórzanym futerale, wyścielonym zamszem- wsytępuje w pełnym składzie z soczewkami i lusterkami.Oftamoskop lub tzw. Javial Schotz Keratometr, to metoda pomiaru optycznego i oftalmologicznego , umożliwiająca pomiar promienia krzywizny rogówki.Pomiary, które są wykonywane za pomocą keratometru, według obu głównym meridianów, pozwalają na odjęcie wartości astygmatyzmu rogówki.

Wymiary etui:

dlugość: 13cm

szerokość: 6cm

 

Stan zachowania przedmiotu, zważywszy na jego wiekowość- uznaje się za dobry- widoczne ślady uzytkowania przede wszytskim na skórzanym futerale.

 

Numer katalogowy: 2849

FRANCJA

cena: 890.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2849

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej