Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Delikatne filiżanki LIMOGES

Strona głównaFRANCJADelikatne filiżanki LIMOGES

producent: Limoges

dostępność: 1

img-20190417-wa0020_-_kopia.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy niezwykle delikatne i urocze filiżanki znanej francuskiej marki LIMOGES. Niezwykłym walorem jest ich owocowy dekor , nadający niezwykłej świeżości i kojarzący się z najcieplejszym okresem w roku, czyli z latem. W swojej kolekcji posiadamy 9 filiżanek, w tym: 3 z dekorem truskawkowym, 5 z widocznym owocem i kwiatem wiśni oraz 1 z namalowaną śliwką. Wszystkie elementy wyróżniają delikatne złocenia na rantach oraz widoczna ze spodu sygnatura marki, potwierdzająca jej autentyczność i pochodzenie.

Stan zachowania zestawu uznaje sie za bardzo dobry. Filiżanki mogą stanowić piękny element uprzyjemniający spotkanie przy kawie badź mogą być eleganckim prezentem dla kogoś bliskiego. Istnieje możliwość zakupienia pojedynczej filiżanki ze spodkiem bądź całej kolekcji.

Numer katalogowy: 2982

FRANCJA

cena: 69.00 za sztukę

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2982

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej