Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Efektowna karafka Baccarat z kolekcji HARCOURT

Strona głównaFRANCJAEfektowna karafka Baccarat z kolekcji HARCOURT

dostępność: 1

img_20190812_171742.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny i masywny kawał przezroczystego kryształu od znakomitej manufaktury Baccarat. . Rzemiosło Baccarat jest rozpoznawalne pod każdym względem, ponieważ architektoniczny kształt karafki zapewnia dodatkową głębię wizualną. Fazowany brzusiek karafki wieńczy klasyczny kształt z geometrycznym wyrafinowaniem i wyrazistością. Kolekcja „Harcourt 1841” obejmuje również kieliszki do szampana zapewniające najlepsze doznania z picia, również dostępne na naszej stronie.

Kolekcja Harcourt 1841, utworzona w 1841 r., należy do najstarszej w katalogach Baccarat. Philippe Stark na nowo odkrył ten klasyczny kształt i fason  nadając mu współczesnego i innowacyjnego akcentu.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Taka karafka to wspaniałe uzupełnienie domowego barku czy elegancka ozdoba gabinetu. W swoich zasobach posiadamy znaczącą kolekcję kryształow pochodzącej z manufaktury Baccarat, zachęcamy do zapoznania się z materiałem fotograficznym.

 

Wymiary karafki:

wysokośc bez korka: 18cm

średnica wlotu: 6cm

średnica podstawy: 10cm

 

Wymiary korka:

długość: 7cm

Numer katalogowy: 2962

FRANCJA

cena: 649.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2962

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 103
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej