Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Ekskluzywny talerzyk Saint Louis Francja

Strona głównaFRANCJAEkskluzywny talerzyk Saint Louis Francja

dostępność: 4

img_20211124_074154.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy talerzyk pochodzący ze znakomitej manufaktury Saint-Louis, naczynie z elegancką złotą obwódką, subtelne grawerowanie i płynne linie  w wyraźny sposób podstawową płynną naturę kryształu.  Ta najabrdziej znana francuska wytwórnia kryształowych dzieł sztuki, została założona w 1767 r. – z korzeniami sięgającymi prawie 200 lat wcześniej – Cristallerie Royale de Saint-Louis ukształtowała samą historię hutnictwa szkła i stworzyła szlachetny kryształ przez pokolenia królów i królowych. Dziś Saint-Louis wytycza ścieżkę między dziedzictwem a innowacją, pozostając gorliwie zaangażowanym w zachowanie metod, które doskonalił przez stulecia rzemiosła na wysokim poziomie, jednocześnie pozostając w czołówce nowoczesnych technik kryształowych i wzornictwa.

 

Stan zachowania naczyn uznaje się za bardzo dobry- z niwielkimi śladami użytkowania, na poziomie drobnych rysek na spodzie. Każde z naczyn posiada widoczną sygnaturę marki.

Wymiary:

średnica: 15cm

 

Numer katalogowy: 4451

FRANCJA

cena: 119.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4451

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej