Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kryształowa karafka z Baccarat do Burbonu kolekcja "Perfection"

Strona głównaFRANCJAKryształowa karafka z Baccarat do Burbonu kolekcja "Perfection"

dostępność: 1

img_20200226_165918.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Piękna karafka do burbonu  wykonana z wysokiej jakości szkła kryształowego, wywodząca się z prestiżowej manufaktury Baccarat.  Karafka przynależy do eleganckiej kolekcji "Perfection", która w prosty sposób zdradza, że cechuje ją niebywała dbałość o szczegóły i elegancje względem formy. Naczynie posada ścięte boki/narożniki i diamentowy korek nadający jej szyku.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry. Niewielki uszczerbek szła widoczny przy duzym zbliżeniu, na wierzchniej cześci korka- zapewne możliwy do wyszlifowania. Produkt polecany dla wszystkich lubiących otacza się wyjatkowej klasy i jakości przedmiotami.

Wymiary:

wysokość: 22cm

średnica wlotu: 2cm

podstawa: 8cm/8cm

pojemność: ok.550ml

Numer katalogowy: 3295

FRANCJA

cena: 790.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3295

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej