Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kryształowe kieliszki do wina Francja 6 osób

Strona głównaFRANCJAKryształowe kieliszki do wina Francja 6 osób

p12208351647.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Komplet kryształowych kieliszków do wina dla 6-u osób,francuskiej wytwórni ( prawdopodobnie St.Louis ) XIXw.,wykonane z bezbarwnego szkła kryształowego,zdobione dekorem floralnym.Każdy kieliszek posiada inicjały B,L,.z pewnościa były wykonane na zamówienie.1 kieliszek posiada 2 ubytki szkła na zewnętrznej stronie stopy,reszta kompletu jest w bardzo dobrym stanie.Posiadamy jeszcze 5 kieliszków większych do kompletu.Polecam.

wysokość 11,5cm.

średnica czaszy 5,5cm.

średnica stopy 6cm.

Numer katalogowy: 2373

FRANCJA

cena: 330.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2373

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej