Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Luksusowa karafka BACCARAT model Harcourt

Strona głównaFRANCJALuksusowa karafka BACCARAT model Harcourt

dostępność: 1

img_20200226_164342.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Ta luksusowa linia dóbr wykonany z nawyższej ajkości szkła kryształowego Baccarat sięga 1825roku. Jedna z niewątpliwych ikon tej manufaktury, nie tyle powstała w tym okresie , co nazwana tak ówcześnie w celach reklamowych, a oparta na wzorze sięgającym 1815 roku , przywiezionym z Niderlandów. Karafkę z tej linii, charakteryzuje piękny diamentowy korek, wykonany z cietego kryształu, umieszczonego na masywnej karafce o mocnych cietych kształatach. Uwagę przyciąga jego heksagonalna podstawa  i piękna szyja, zdobiona kryształowym pierścieniem niczym kolia zdobiąca szyję kobiety.

Stan zachowania uznaje sie za bardzo dobry i godny polecenia. Karafka od setek lat stanowi wybór rodzin królewskich i dygnitarzy z całego świata. Ten francuski symbol luksusu, będzie wspaniale prezentował się stojąc na eleganckim barku, zarówno w domowym zaciszu czy kącie eleganckiego gabinetu.

Wymiary:

wysokośc z korkiem: 32cm

średnica wlotu: 2,5cm

podstawa: ok.10cm

pojemność: ok. 1200ml

Numer katalogowy: 3301

FRANCJA

cena: 1 690.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3301

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej