Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Luksusowa karafka SAINT LOUIS model TRIANON

Strona głównaFRANCJALuksusowa karafka SAINT LOUIS model TRIANON

dostępność: 1

img_20190518_105925_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Luksusowa karafka  do likieru/whisky francuskiej marki Saint Louis. Karafka posiada zjawiskowy wzór TRIANON, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i ponadczasowych modeli marki. Powyższy model, jest wymieniany w katalogach Saint-Louis od końca XIX wieku i jest produkoway po dzień dzisiejszy. Karafka stanowi elegancki model ciętego kryształu. Głębokość i złożoność jego cięcia dzięki -zastosowaniu diamentowych końcówek i gwiezdnej podstawy-stanowi klasę samą w sobie i sprawia, że jej forma przeszła przez dziesięciolecie, stając sie symbolem wyrafinowania.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Karafka nadaje sie na ekstrawagancki rodzaj prezentu z okazji zaślubin czy innych wyjatkowych uroczystości.

 

Wymiary:

wysokość bez korka: 25cm

średnica wlotu: 6cm

średnica podstawy: 9cm

długość korka: 8cm

Numer katalogowy: 2846

FRANCJA

cena: sprzedane

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2846

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej