Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Luksusowy kieliszek do wina BACCARAT kolekcja D Assas

Strona głównaFRANCJALuksusowy kieliszek do wina BACCARAT kolekcja D Assas

dostępność: 4

img_20201005_113542_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękny kieliszek do wina będący synonimem luksusu,pochodzący ze znakomitej i  cenionej w świecie, francuskiej marki Baccart. Kieliszek należy do kolekcji D ASSAS i został wykonany z najwyszej jakości szkła kryształowego. Każdy z kieliszków sygnowany na stopie oryginalnym logo marki.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry jak nowy. Produkt szczególnie polecany miłośnikom marki i światowego designu. Kieliszki stanowią istny rarytas na rynku antykwarycznym- serdecznie zachęcamy do zakupu. W swojej kolekcji posiadamy 4 kieliszki tego typu. Cena 590.00 zł  dotyczy zakupu jednej sztuki!

Wymiary:

wysokość: 18cm

średnica wylewu: 6,5cm

średnica stopki: 6,5cm

pojemność: ok.125ml

 

Najbardziej znana i ceniona dziś huta szkła powstała w 1764 roku w Baccarat w Lotaryngii. Od XIX wieku Baccarat jest obecny na królewskich dworach, współcześnie gości również w wielu ambasadach i luksusowych domach. Z wytworów manufaktury korzystali między innymi królowie: Ludwik XVIII, Karol X I Ludwik Filip, a także cesarz Napoleon III oraz wszyscy francuscy prezydenci. Jednym z najwierniejszych klientów był car Mikołaj II – specjalnie na jego życzenie została stworzona wyjątkowa seria kryształowych kandelabrów i fontann.

Numer katalogowy: 3678

FRANCJA

cena: 590.00 za sztukę

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3678

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej