Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Mały perkusyjny gruziński stoliczek

Strona głównaFRANCJAMały perkusyjny gruziński stoliczek

dostępność: 1

20190715_1235281884.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Okrągły gruziński stoliczek (Georgian Drum Table) tzw.Perkusyjny, pochodzący z początku XIX wieku.Wykonany z drzewa machoniowego .Posiada 4 szufladki (2 to atrapy).Blat pokryty patynowaną skórą z widocznymi śladami przeszłości w postaci przetartego złocenia.Blat posadowiony na eleganckim toczonym słupie z trzema rozstawionymi nogami zakończonymi mosiężnymi łapami pod którymi ukrywaja sie kółeczka.Orginalne mosiężne okucia dodają mu charakteru.Mebelek orginalny i niewątpliwie uroczy.Polecam zakup gdyz niewątpliwie doda uroku a dzięki swiom rozmiarom wpasuje się w każdy kąt.

Wymiary:

Wys:62 cm

Śred:50 cm

Numer katalogowy: 2883

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 103
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej