Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Mięczakowy savoir vivre posrebrzane

Strona głównaFRANCJAMięczakowy savoir vivre posrebrzane

dostępność: 1

img_20190309_115213.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy komplet szcztućców składający sie z 12-stu sztuk szczypiec do spożywaia ślimaków. Szczypce wykonane są z metalu posrebrzane o czym informuje nas umieszczona na nich  sygnatura . Kraj pochodzenia Francja. Sczególnym przykładem dzięki któremu mozna wytłumaczyć sposób spożywania ślimaków jest przyrządzenie ich na sposób burgundzki. Podawane są one najczęściej w  gorącym glinianym naczyniu z charakterystycznymi otworami. Szczypce chronią smakosza przed poparzeniem-służą do uchwycenia ślimaka w skorupce, a następnie, za pomocą dwuzębnego widelczyka delikatne wyjęcie jej zawartości.

Stan zachowania uznaje się za dobry- normalne ślady użytkowania.

Wymiary:

długość: 15cm

Numer katalogowy: 2825

FRANCJA

cena: 369.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2825

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej