Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Modernistyczna lampa Charlotte Perriand

Strona głównaFRANCJAModernistyczna lampa Charlotte Perriand

dostępność: 1

img_20200219_105118.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy piękną lampę biurkową, projektu Charlotte Perriand. Projekt nosi nazwę "jumo" i pochodzi z lat 50-tych. Urzeka swą nowoczesną formą i modernistycznym wyrazem. Przedmiot stanowi solidny kawałek czarno-białego lakierowanego metalu, opartego na mosiężnej osi i zbudowanego na sytemie przegubowym , pozwalającym na obrót lampy o 360stopni. Ceny tej wyjątkowej lampy na zachodzie, sięgają nawet 2,5tys. dolarów!

Stan zachowania lampy, uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia dla każdego miłośnika dobrego designu. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem fotograficznym i innymi wyjątkowymi okazami lamp dostępnymi w naszej ofercie.

Wymiary:

wysokość: 50cm

średnica podstawy: 18cm

średnica klosza: 22cm

długość przewodu: 270cm

Numer katalogowy: 3316

FRANCJA

cena: 1 690.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3316

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej