Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Piękny kryształowy wiedenski żyrandol marki ORION

Strona głównaFRANCJAPiękny kryształowy wiedenski żyrandol marki ORION

dostępność: 1

img_20190305_153913.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Kolejny piękny kryształowy żyrandol w naszej kolekcji, przywieziony do nas z Wiednia . Żyrandol marki ORION posiada 4poziomy kryształów, z czego najniższy zwieńczony dużym kryształem w kształcie kuli. Żyrandol posiada 4 punkty świetlne, a całość jego konstrukcji wykonana jest z mosiądzu zlocona 24 karatowym zlotem. Krysztaly sa duzych rozmiarow  o wspanialym blasku.

Stan zachowania żyrandola, określa się jako bardzo dobry. Nada wyjątkowego charakteru zarówno wnętrzu w stylu retro, jak i  w stylu nowoczesnym.

 

Wymiary:

długość całkowita: 110cm

szerokość: 40cm

średnica koła: 30cm

 

Numer katalogowy: 2703

FRANCJA

cena: SPRZEDANY

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2703

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej