Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Stoliczek w stylu Chippendale

Strona głównaFRANCJAStoliczek w stylu Chippendale

dostępność: 1

p1270018601.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

TYLKO ODBIÓR OSOBISTY !!!

Meble w stylu chippendale cechuje spokojna, pełna elegancji forma, solidność, funkcjonalność i wygoda. Meble najczęściej wyrabiano z orzecha, klonu,wiśni,czereśni, brzozy i mahoniu. W stylu tym szeroko znane są różnorodne formy krzeseł i foteli z ażurowymi oparciami. Polecany stolik posiada prostokątną formę z blatem wykonanym z rattanu przykrytego ochronnną szybą. Wysokość stolika sugerująca wykorzystania go do kompletów wypoczynkowych i foteli. Wyjątkowo okazałe są snycerskie zdobienia na środku rattanowego splotu oraz niezwykle efektowne brzegi stołu oraz charakterystyczne dla stylu wygięte nogi.

Stan zachowania określa się na bardzo dobry  i godny polecenia. Stolik będzie wspaniale komponował się z wnętrzem urządzonym nowocześnie jak i tym w stylu retro.

Wymiary:

Wysokość:57 cm

Szerokość:62 cm

Długość:45 cm

Numer katalogowy: 3107

FRANCJA

cena: 590.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3107

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej