Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Witryna,serwantka Francja

Strona głównaFRANCJAWitryna,serwantka Francja

p12205291179.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Efektowna witryna-serwantka,Francja XXw.Jak każda typowa serwantka ta także posiada przeszklone boki,co nadaje większego uroku eksponatom.Mebel posiada liczne rzeżbienia,efektowny,mosiężny szyldzik,dodatkową zakrytą szafkę.Szklane półki nadają lekkości oraz więcej światła.Mebel opiera się na krótkich,wygiętych nóżkach,charakterystycznych dla francuskich mebli.Witrynka nie wymaga renowacji,jest w bardzo dobrym stanie,może posiadać niewielkie ślady używania.Mebel mały,zgrabny a równocześnie funkcjonalny.Doskonały do małych,niskich pomieszczeń.Zapraszam do kupna.

Wymiary:

wysokość 159,5cm.

szerokość 91cm.

głębokość 43cm.

 

 

Numer katalogowy: 2345

FRANCJA

cena: 2 590.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2345

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 103
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej