Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Wózek Retro BONNICHON

Strona głównaFRANCJAWózek Retro BONNICHON

dostępność: 1

p1330523.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

 Prezentujemy mercedesa wśród wóżków dla dzieci. Prezentowany model pochodzi z lat 60-tych XX wieku i jest imponująych rozmiarów. Jego obszerna gondola z powodzeniem mogłaby pomieścić nie jedno,a  dwójke dzieci. Wózek został utrzymany z marynistycznej kolorystyce- elegancką laczącej granat i biel. Wnętrz wózka wypełnia granatowy materaz , z materiałów łatwych w utrzymaniu czystości. Cześc zewnętrzna gondoli stworzona z tworzywa sztucznego z widocznym cchromowanym   logo marki BONNICHON. Równie mocne wrażenie robią koła wózka  o średnicy 60 i 50cm, dzięki zastosowanej kontrukcji, wózek jest niezwykle zwarty i bezpieczny w prowadzeniu.

Stan zachowania wózka uznaje się za bardzo dobry, z normalnymi śladami używania, nie wpływającymi na jakość jego użytkowania. Z powodzeniem może stanowić pierwszy elegancki pojazd dla kolejnej księzniczki czy małego księcia.

Wymiary:

Wys.całkowita:z otwartą budą:140 cm

Dł:całk:110 cm+rączka 28 cm

Szer:51 cm

Koła duże :60 cm średnicy

Koła.mniejsze:50 cm średnicy

Wymiary wewnątrz gondoli:

Dł:85 cm

Szer:43 cm

Wys:19 cm

Numer katalogowy: 3928

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej