Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Zestaw pamiątkowy St. Medard

Strona głównaFRANCJAZestaw pamiątkowy St. Medard

dostępność: 1

img_20190831_131902.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy niezwykle piękny i oryginalny zestaw pochodzący z francuskiej manufaktury St.Medard.Zestaw składa się z widelca i noża, wykoanego ze szlachetnego metalu pokrytego srebrną powłoką na poziomie 9gramów. Sztućce, wyróżnia przede wszytskim elegancka rękojeść oraz dobrze zachowane etui, wyścielone wewnątrz aksamitem w białym kolorze. Przypuszczalny okres powstania przedmiotu datuje się miedzy 1900 a 1949 rokiem.

Stan zachowania zestawu, przez wzgląd na jego wiekowość uznaje się za bardzo dobry. Ozdobiony osobistym grawerem zwiazanym z datą urodzin czy inna ważną dla nas okolicznością, może stanowić ciekawy pomysł na osobliwy prezent i pamiątkę na lata.

Wymiary sztućcy:

dlugość: 17,5cm

 

wymiary etui:

długość: 23cm

szerokość: 10cm

Numer katalogowy: 2986

FRANCJA

cena: 119.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2986

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Nazwę porcelana użył ponoć po raz pierwszy Marco Polo w XI wieku podczas swojego pobytu w Chinach. Zobaczył porcelanę i nazywał ją porceletta. Porceletta to po polsku porcelanki, czyli nazwa ... więcej