Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Zjawiskowa karafka BACCARAT model DIAMANT

Strona głównaFRANCJAZjawiskowa karafka BACCARAT model DIAMANT

dostępność: 1

img_20190404_164346.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy absolutnie oszałamiający "kawałek" antycznego kryształu od BACCARAT. Datę jej powstania datuje się na początek XX wieku. Karafka wykonana z przezroczystego kryształu z dwoma pierścieniami w żurawinowym kolorze szkła barwionego w masie, na wysokości szyjki i u jej wylotu. Korpus karafki wykonany z dmuchanego szkła kryształowego z eleganckim korkiem o tym samym diamentowym szlifie.

Stan zachowania karafki uznaje się za bardzo dobry i stanowi rzadkie znalezisko na rynku kolekcjonerskim- zachęcamy do zakupu.

Wymiary:

wysokość bez korka: 23cm

średnica wlotu: 3cm

średnica podstawy: 7cm

długość korka: 8cm

 

Numer katalogowy: 2803

FRANCJA

cena: 999.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2803

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej