Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Zjawiskowy pojemnik na Szampana CHRISTOFLE wzór Malmaison

Strona głównaINNEZjawiskowy pojemnik na Szampana CHRISTOFLE wzór Malmaison

dostępność: 1

img_20190429_155408_1.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy okazały, posrebrzany Pojemnik do chłodzenia szampana luksusowej, francuskiej marki CHRISTOFLE. Wzór MALMAISON to jeden z najbardziej znanych i historycznych wzorów wyprodukowanych przez markę. Nazwa jest ukłonem w stronę Chateau de la Malmaison- ulubionej paryskiej rezydencji Napoleona Bonaparte i cesarzowej Józefiny. Całość utrzymana w stylu EMPIRE- kubełek z podstawą na cokole z dwoma eleganckimi , symetrycznie ułożonymi uchwytami. Charakterystyczne dla tego stylu staje się również wzornictwo, z dekorem z liści palmowych i lotosu oraz zachowaną symetrią.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry. Pojemnik  na lód może stanowić piękny i elegancki prezent ślubny, badź stać się wyjatkową ozdobą naszego stołu podczas ważnych rodzinnych uroczystości czy przyjęć w gronie przyjaciół.

Wymiary:

wysokość: 23cm

średnica wlotu: 18,5cm

średnica podstawy: 15,5cm

 

Numer katalogowy: 2812

INNE

cena: 3 800.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2812

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
"Christofle" i Polska. Mało kto wie, że historia firmy "Christofle", nierozerwalnie łączy się z Polską. Przez stulecia, na przemian konkurując i współpracując z warszawskim Fragetem, ... więcej