Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Lampa,Żyrandol Maria Teresa z Kryształkami 5 ramion

Strona głównaLAMPYLampa,Żyrandol Maria Teresa z Kryształkami 5 ramion

dostępność: 1

p13103351417.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy zjawiskowy żyrandol w stylu Maria Teresa. Jest to żyrandol świecznikowy,  5 punktowy, wykonany z elementów metalowych w kolorze złotym. Lampa przyozdobiona licznymi kryształowymi łańcuszkami i brelokami przyciąga spojrzenia i nadaje wnętrzu wyjątkowego blasku i pałacowego szyku. Możliwość regulowania wysokości.

Wymiary:

Dł.całkowita:57 cm

Średnica całkowita:57 cm

 

Nazwa stylu Maria Teresa, pochodzi od imion panującej w XVIII wieku austriackiej cesarzowej Marii Teresy von Habsburg. Zafascynowana barokowymi rezydencjami Paryża władczyni, rozkazała urządzić podobnie swój wiedeński pałac Schönbrunn.Wyposażono go w rokokowe żyrandole,kinkiety i świeczniki, które wkrótce stały się modne na dworach całej Europy. Dzięki uniwersalnemu, ponadczasowemu charakterowi moda na styl Maria Teresa przeżywa dzisiaj drugą młodość.

Numer katalogowy: 3534

LAMPY

cena: 990.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3534

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej