Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Toaletka orzechowa Francja Ludwik XVI

Strona głównaMEBLEToaletka orzechowa Francja Ludwik XVI

p1180082832.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Toaletka z drzewa orzechowego przywieziona z Francji wzor Ludwika XVI pochodzi z okresu 1900.Posiada ruchome  lustro,które po opuszczeniu staje się blatem,2 głębokie komory wyścielone materiałem,2 szuflady,1 wysuwany blat służący do pisania np.liścików. Mebel stoi na smukłych,wysokich nogach.Jest w bardzo dobrym stanie,nie wymaga renowacji.Piękny dodatek np.do sypialni. styl Ludwika XVI pieknie ukazany, bez przepychu smukly, ale dostojny i ponadczasowy. Zapraszam do kupna.

Wymiary:

wysokość 72cm.

szerokość 75cm.

głębokość 44cm.

 

Numer katalogowy: 1848

MEBLE

cena: 2 990.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 1848

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 103
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej