Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Witryna,serwantka Wiśnia Francja I poł.XXw.

Strona głównaMEBLEWitryna,serwantka Wiśnia Francja I poł.XXw.

p12005031153.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Witryna,serwantka z drzewa wiśniowego,Francja I poł.XXw.,posiada przeszklone boki,2 szklane półki,część drzwi jest przeszklona,za zabudowaną mieści się szafka.Mebel zdobiony rzeżbieniami,opiera się na krótkich nóżkach,przednie są lekko wygięte zakończone tralkami,posiada eleganckie szyldziki.Mebel nie wymaga renowacji,doskonały do wyeksponowania interesującej porcelany i nie tylko.Mała,zgrabna witryna nie potrzebuje dużo przestrzeni.Polecam.

Wymiary:

wysokość 174cm.

szerokość 122cm.

głębokość 43cm.

Numer katalogowy: 2150

MEBLE

cena: 2 990.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2150

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Europejczycy zaczęli produkować porcelanę dopiero na początku XVIII w. - stało się tak dzięki Augustowi Mocnemu, który uwięził swojego alchemika w laboratorium w zamku pod Miśnią i pod ... więcej