Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Cukiernica Miśnia purpurowe kwiaty

Strona głównaMISNIACukiernica Miśnia purpurowe kwiaty

dostępność: 1

img_20211214_102728.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy uroczą cukiernicę, pochodzącą ze znanej i cenionej w świecie manufaktury miśnieńskiej. Cukiernica została wykonana z najwyższej jakości białej, szkliwionej porcelany. Zdobi ją purpurowy, kwiatowy dekor oraz delikatne złocenia. Jej niewątpliwym atutem jest figuralne zdobienie w postaci muśniętej zotem różyczki, wieńcżącej porcelanowe wieczko. Na spodzie widoczna Xx wieczna sygnatura dwóch skrzyżowanych szabli. Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia.

Wymiary:

wysokość: 9cm

średnica wlotu: 7cm

średnica podstawy: 4,5cm

Numer katalogowy: 4483

MISNIA

cena: 749.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4483

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Ze względu na to, jaki jest skład masy porcelanowej i jak się ją wytwarza, porcelanę europejską dzieli się na porcelaną twardą typu miśnieńskiego i porcelanę miękką, typu francuskiego. ... więcej