Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Kwiatowa Filiżanka do mokki MIŚNIA

Strona głównaMISNIAKwiatowa Filiżanka do mokki MIŚNIA

producent: Misnia

dostępność: 1

img_20190831_132921.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Kolejna kolekcjonerska  perełka z "białego złota" w naszej kolekcji. Z dumą prezentujemy filiżankę do mokki, pochodzącą z najstarszej niemieckiej manufaktury porcelany- z Miśni. Filiżanka została wykonana z białej szkliwionej porcelany, zdobionej ręcznie wykonanym malunkiem o motywie roślinnym z wypuklającym jej walory ozdobnym, rzeźbionym kobaltowym rantem, muśniętym złotem. Każdy z produktów pochodzący z tej znakomitej manufaktury, stanowi dzieło sztuki, cechując się najwyższą jakością wykonania i artyzmu. Na spodach filiżanki i spodka widoczna jest sygnatura w postaci skrzyżowanych kobaltowych mieczy, a także oznakowania liczbowe., wskazujące m.in. na to,iż powstała mniej więcej w połowie XX wieku.

Stan zachowania produktu, zwążywszy na jego wiekowość uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem fotograficznym, mając na uwadze, iż inwestycja w tego typu porcelanę jest zawsze doskonałą lokatą kapitału.

Wymiary:

wysokość: 5cm

średnica wlotu: 7cm

średnica podstawy: 3cm

średnica spodka: 11cm

Numer katalogowy: 3002

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej