Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Medalion im memoriam Franz Schubert Miśnia

Strona głównaMISNIAMedalion im memoriam Franz Schubert Miśnia

img_20200915_083458.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Prezentujemy wyjatkowy bibelot pochodzącyz 1979r., ze znakomitej manufaktury porcelany w Miśni. Medalion został wykonany z najwyższej jakości białej porcelany i powstał in memoriam  kompozytora muzyki klasycznej- Franza Schuberta (1797-1828). Medalion, posiada piękne reliefowe zdobienia w górnej i dolnej części medalionu. Od spodu medalionu widoczna sygnatura z  kobaltowym symbolem dwóch skrzyżowanych szabli oraz wypisanymi złotymi literami, intencjami powstania tego wyjatkowego przedmiotu i skopiowanym oryginalnym podpisem kompozytora.

Stan zachowania przedmiotu, uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia. Medalion ma ogromną wartośc kolekcjonerską i będzie wytwornie prezentował się jako ozdoba witrynki, czy ściany.

Wymiary:

wysokość: 17cm

szerokość: 14,5cm

Numer katalogowy: 3613

MISNIA

cena: REZERWACJA

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3613

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej