Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Mały obraz "Foglia Oro" z prawdziwym zotem i certyfikatem od Dino Fontana

Strona głównaOBRAZY GRAFIKIMały obraz "Foglia Oro" z prawdziwym zotem i certyfikatem od Dino Fontana

dostępność: 1

20230224_154157.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przedstawiamy cudowny obrazek z prawdziwym złotem z podpisem Dino Fontana.

Oprawiony w przepiękna, złoconą, drewnianą ramę. Z tyłu posiada certyfikat. Prezentuje się bardzo elegancko i gustownie. Sprawdzi się na każdym kolorze ściany. Rodzajem tej grafiki jest litografia czyli technika graficzna zaliczana do druku płaskiego, gdzie rysunek przeznaczony do powielania wykonuje się na kamieniu litograficznym. Rysunek nanosi się zatłuszczającą kredką lub tuszem na kamień gładkowypolerowany lub przetarty ostrym paskiem, co daje efekt gruboziarnistej faktury. Po wykonaniu rysunku powierzchnia jest zakwaszana słabym roztworem kwasu azotowego i gumy arabskiej. Dzięki temu niezarysowane partie zostają uodpornione na zatłuszczenie farbą-stają się deofobowe, a zarazem przyjmujące wodę. Wtedy właśnie rysunek zwilża się wodą, po czym nanosi się farbę drukową.

Stan zachowania jest dobry, rama posiada lekkie zarysowania i ślady używania. Sedrecznie polecam.

Wymiary:

dł. 21cm

szer. 18,5cm

Numer katalogowy: 5065

OBRAZY GRAFIKI

cena: 139.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 5065

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego wyjątkowego kruszcu, był przesąd ,że porcelanowe naczynia rozpadały się w zetknięciu z trucizną!Dodatkową zachętą do zakupu zastawy, z tego ... więcej