Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Przepiękna patera Reichenbach

Strona głównaPATERY OWOCARKI BOMBONIERYPrzepiękna patera Reichenbach

dostępność: 0

img_20221110_105747.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przedstawiamy bardzo elegancką paterę wyprodukowaną przez znaną i cenioną manufakturę pochodzącą z Turyngii REICHENBACH.

Wykonana została z wysokogatunkowej porcelany w kolorze ecru. Ma bardzo ładnie wyprofilowaną formę. Dekorem patery są przepiękne złote wykończenia na obrzeżach oraz motyw roślinny w postaci złotych róż otoczone wspaniałymi zawijasami (szlaczkami). Patera jest niezwykle reprezentacyjna.

Stan zachowania uważa się za dobry, z normalnymi śladami używania. Serdecznie polecam i zapraszam do zakupu.

Wymiary:

śr. 25cm

REICHENBACH jest niemiecką manufakturą porcelany z Turyngii, której historia sięga 1830r kiedy rzemieślnik Reichenbacher w warszatatach dekoracyjnych dekorował odłamki białej porcelany ręcznie malowanymi motywami. W 1900 r dziewięciu lokalnych malarzy porcelany zebrało się i założyło fabrykę. Była to jedna z najlepszych fabryk porcelany niemieckiej przed wojną i należy do nielicznych, które przetrwały do dziś i cieszą się niezwykłym uznaniem.

Numer katalogowy: 4933

PATERY OWOCARKI BOMBONIERY

cena: SPRZEDANA

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4933

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile warta jest najdroższa filiżanka na świecie? Cóż, odpowiedź na to pytanie wręcz zwala z nóg, bo mówimy w tym przypadku o kwocie sięgającej ... więcej