Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Zjawiskowa bomboniera Rosethal Studio Line lata 60-te

Strona głównaPATERY OWOCARKI BOMBONIERYZjawiskowa bomboniera Rosethal Studio Line lata 60-te

producent: Rosenthal

dostępność: 1

img_20200307_133025.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Zjawiskowa bomboniera znanej i lubianej manufaktury Rosenthal. Naczynie zdobi niezwykły dekor złożony z liści w różnych odcieniach złota, w stylu lat 60-tych XX wieku, wprost tryskający elegancją i oryginalnością. Bomboniera została zaprojektowana przez znanego projektanta Bjorna Wiinblad dla linii Studio-Line Rosenthal. Produkt posiada oryginalnąsygnaturę widoczną na spodzie naczynia.

Stan zachowania uznaje się za bardzo dobry i godny polecenia-nawet w formie prezentu. Bomboniera prezentuje się niezwykle elegancko, może stanowić wyjatkową oprawę dla przechowywania słodkości.Poza wartością użytkową, stanowi wspaniały wyraz dla designu lat 60-tych oraz uzupełnienie eleganckiej zastawy stołowej.

Wymiary:

wysokość: 12cm

wlot:13,5cm

postawa:

długośc: 15,5cm

szerokość: 12cm

 

 

 

Numer katalogowy: 3322

PATERY OWOCARKI BOMBONIERY

cena: 319.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 3322

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Porcelanę wynaleziono w Chinach w VIII w. Nazwę nadali jej jednak prawdopodobnie Portugalczycy (wyraz porcella oznacza muszlę). Delikatna i prześwitująca, często przyrównywana była do ... więcej