Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Biskwitowa lampa figuralna

Strona głównaPORCELANABiskwitowa lampa figuralna

dostępność: 1

img_20190629_114646_1_-_kopia.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Piękna antyczna lapa stołowa figuralna o ciekawej formie. Lampa posiada duży klosz w kolorze kremowym, zdobiony ozdobnym splotem u góry i dołu w kolorze kremowo-brązowym. Najbardziej efektowną cześcią lampy jest jej podstawa tworząca biskwitową figurę dziewczynki i młodzieńca w strojach dworskich. Figura dzieci, oparta jest na owalnej  postawie na czterech nóżkach w kolorze starego złota.

Stan zachowania przedmiotu uznaje się za dobry- jedyną rzeczą wymagającą zabiegów renowacyjnych jest niewidoczne wnętrze klosza. Lampa może być nietuzinkową ozdobą toaletki, komody czy nawet dziecięcego stolika nocnego w pokoju urządzonym w stylu retro. Walizki widoczne na fotografii stanowią jedynie element ekspozycji przedmiotu.

Wymiary:

wysokość: 47cm

długość klosza: 23cm

szerokość klosza: 26cm

wysokość biskwitowej figury: 14cm

 

Numer katalogowy: 2995

PORCELANA

cena: 419.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 2995

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej