Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Bulionówka do zupy Miśnia wzór Serwisu łabędziego

Strona głównaPORCELANABulionówka do zupy Miśnia wzór Serwisu łabędziego

producent: Misnia

p11107731743.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przecudna bulionówka do zupy,  znakomitej manufaktury Miśnia, wyprodukowana na wzór  słynnego serwisu Labędziego ktorego tworcą był Joachim Kaendler na zamowienia chrabiego Brühla z Brodow.Kiedyś powszechnie używana do podawania zupy. Oczywiscie bulionówka  jest wspolczesna poniewaz misnia do dnia dzisiejszego pewne elementy slynnego serwisu produkuje . Cudo to posiada Reliefy w postaci łabędzi,ozdobiona jest kwiatem Indyjskim ( indische Blume)  plus kwiat rozsiany,posiada też złote obrzeza. W tym zestawieniu kolorystycznym najbardziej jest zblizona do  serwisu łabędziego. Cudo  jest w białym kolorze,i w bardzo dobrym stanie.Polecam.

Wymiary:

wys.5,5cm.

śr.11cm.

poj.300ml.

Numer katalogowy: 1098

PORCELANA

cena: 1 999.00 zł

stara cena: 2 099.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 1098

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 886 079 594
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Tajemnica weneckiego MURANO. Szklane towary z Wenecji, których sława obiegła cały świat, były niegdyś, do tego stopnia pożądanym towarem,że wenecki senat w XIII, pod pretekstem ... więcej