Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Dwojak zwany kabaretem KPM Krister XIX wiek

Strona głównaPORCELANADwojak zwany kabaretem KPM Krister XIX wiek

producent: KPM Krister Walbrzych

dsc024071903.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przedstawim państwu dwojak zwany kabaretem z okresu 1840-1895. Manufaktury KPM Krister Wałbrzych.Mimo upływu czasu posiada mały ubytek porcelany od spodu,oraz na uchwycie,złocenie z widocznymi przetarciami,ciężki masywny,pięknie recznie malowany.Wymiary 32/23cm. Posiada piękną forme, piękne formy liści i winogron typowe dla tego okresu, nawiązanie do zboża które jest ręcznie malowane również nawiązuje do bliskości z naturą. Zapraszam do zakupu. 

Numer katalogowy: 564

PORCELANA

cena: 399.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 564

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 103
tel.: 886 079 594
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
BIALA MARIA to serwis Rosenthala ale skad ta nazwa Otoz Philip Rosenthal lat 61 ktory kiedys powiedzial ze najpiekniejsze na swiecie to kobiety i konie zakochal sie w pieknej i mlodszej od siebie o ... więcej