Wartość zakupów: 0.00 zł
(0) Logowanie

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

zaawansowane wyszukiwanie

Figurka psa

Strona głównaPORCELANAFigurka psa

dostępność: 1

img_20220707_120914.jpg

powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcie

Przedstawiam uroczą, porcelanową figurkę psa rasy Terrier. Fantastyczne uchwycenie detali oraz perfekcyjne wykonanie. Najprawdopodobniej sygnowana była przez B&G ( Bing & Grondahl Copenhagen ) niestety sygnatura jest słabo widoczna. Stan figurki uznaje się za bardzo dobry, bez żadnych uszkodzeń z normalnymi śladami użytkowania. Polecam dla kolekcjonerów figurek, miłośników czworonogów oraz poprostu do dekoracji.

Wymiary:

Dł 10,5cm (od tylniej nogi do czubka nosa)

Szer 3,5cm

Wys 7cm

 

Numer katalogowy: 4717

PORCELANA

cena: 0.00 zł

Opcje

Poleć produkt

numer katalogowy: 4717

Ten produkt nie ma powiązań z innymi produktami.

Strona główna

Newsletter

Nasze sklepy

Antykb
43-400 Cieszyn
ul. Frysztacka 105
tel.: 882 773 966
tel.: 795 136 444
e-mail: galeria@antykb.pl

Płatności

Antyki to moja pasja ktora pragne sie z panstwem podzielic. Antyki otaczaja nas nas na codzien wzbogacaja nasze zycie, upiekszaja nasze domy, nadaja im harakteru ale to rowniez dobra inwestycja to one nie traca na swojej wartosci, mozna je przekazac z pokolenia na pokolenie, to one beda przypominac nas naszym wnukom. Kaj ktos kiedys powiedzial czlowiek jest tylko ich przemijajaca czastka.

Ciekawostki
Ze względu na to, jaki jest skład masy porcelanowej i jak się ją wytwarza, porcelanę europejską dzieli się na porcelaną twardą typu miśnieńskiego i porcelanę miękką, typu francuskiego. ... więcej